Сталося те що сталось! Ми всі чекали і хотіли щоб було інакше, але їх …

347

Збірна Франції стала чемпіоном світу з футболу, обігравши у фінальному матчі збірну Хорватії – 4: 2.

Голами у складі французів відзначилися Маріо Манджукич (автогол), Антуан Грізманн (з пенальті), Поль Погба і Кіліан Мбаппе. За хорватів забивали Іван Перішич і Манджукич.

Рахунок в матчі відкрив Маріо Манджукич, відправивши м’яч у свої ворота. Хорвати швидко відігралися: Іван Перішич зробив рахунок рівним. До перерви французи забили ще: відзначився Антуан Грізманн з пенальті. Це перший 11-метровий у фіналах ЧС, призначений за допомогою відеоповтору.

У другому таймі Поль Погба і Кіліан Мбаппе довели рахунок до великого, але Маріо Манджукич скоротив відставання в рахунку, але на більше хорватів не вистачило.

Чемпіонами світу в складі збірної Франції стали Уго Льоріс, Стів Манданда, Альфонс Ареола, Бенжамен Павар, Преснель Кімпембе, Рафаель Варан, Самюель Умтіті, Аділь Рамі, Джібріль Сідібе, Люка Ернадес, Бенджамен Менді, Поль Погба, Тома Лемар, Корентен Толіссо, Н ‘Голо Канте, Блез Матюйді, Стівен Н’зонзі, Набіл Фекір, Флоріан Товен, Антуан Грізманн, Олів’є Жиру, Кіліан Мбаппе і Усман Дембеле

На шляху до фіналу хорвати вибили Данію, Росію і Англію. Французи перед вирішальним матчем обіграли Аргентину, Уругвай і Бельгію.

Франція стала дворазовим чемпіоном світу. Перший раз «триколірні» перемогли на турнірі в 1998 році.