Популярне печиво в домашніх умовах: дітки просто у захваті, приготування тут просте і легке, а виходить смачніше магазинного

451

Пропоную вам приготувати відомі тістечка “Choco Pie” в домашніх умовах. Від такого тістечка прийдуть в захват і діти і дорослі! М’який бісквіт з ніжною начинкою-суфле, що нагадує маршмеллоу, покриті шоколадною глазур’ю, а головне, домашні Чоко Пай приготовлені з натуральних продуктів! Рекомендую спробувати!

Інгредієнти:
Для тіста:

Яйце 1 шт.

Цукор 70 г
Молоко 130 мл
Вершкове масло 60 г
Борошно 180 г
Розпушувач 1 ч. л.
Ванілін 1 пакетик
Сіль щіпка
Для начинки:

Желатин 5 г + вода 30 мл
Цукор 110 г + вода 30 мл
Лимонний сік 1 ст. л.
Для глазурі:

Темний шоколад 100 г
Вершкове масло 20 г
Приготування:
Насамперед ставимо розігріватися духовку на 170 градусів, тому що тісто ми приготуємо швидко.

У миску розбиваємо 1 яйце, додаємо цукор, дрібку солі, ванілін і збиваємо міксером пару хвилин до пишності.

Додаємо розм’якшене вершкове масло, молоко і ще раз збиваємо міксером.

Борошно змішуємо з розпушувачем і в два прийоми просіюємо до решти інгредієнтів, замішуючи тісто.

Готове тісто має вийти в’язкої консистенції. Якщо воно вийшло дуже рідким, додаємо ще трохи борошна.

Перекладаємо тісто в кондитерський мішок, або щільний пакет (файл), робимо зріз 1,5 см і відсаджуємо тісто, діаметром близько 4 см на деко, застелене пергаментним папером на відстані один від одного. Верхівки можна розгладити пальцем, змоченим в холодній воді.

Відправляємо бісквіти випікатися в духовку, розігріту до 170 градусів на 10-12 хвилин. Готовність перевіряємо натисканням пальцем, тісто не повинно провалюватися, або зубочисткою.

Поки остигають бісквіти, приготуємо крем.

Желатин (1 повна ч. л.) замочуємо в 30 мл. води (2 ст. л.) і залишаємо до набухання.

У невеликій каструльці змішуємо цукор з 30 мл води, додаємо 1 ст. л. лимонного соку.

Поки набухає желатин, можна просочити бісквіти молоком.

Набухлий желатин розпускаємо або на водяній бані, або в мікрохвильовці. До кипіння не доводимо, потрібно щоб желатин повністю розчинився і став рідким.

Каструльку з цукром і водою ставимо на середній вогонь і нагріваємо до тих пір, поки цукор не розчиниться. Як тільки цукор розчинився, і сироп закипів, знімаємо з вогню.

Гарячий сироп тонкої цівкою вливаємо в желатин і збиваємо міксером на середній швидкості близько 2 хвилин, потім збільшуємо швидкість до максимальної і збиваємо ще близько 8 -10 хвилин. Маса побіліє, стане пишною, повітряною і тягучою.

Готовий крем відразу перекладаємо в кондитерський мішок, або пакет, зрізаємо куточок і заповнюємо половину тістечок. Крем швидко застигає, тому заповнюємо тістечка швидше.

Закриваємо крем другою половинкою, натискати особливо не потрібно, крем сам вляжеться під вагою бісквіта.

Готові тістечка прибираємо в холодильник до повного застигання крему на 1-2 години.

Наші Чоко Пай готові! Їх можна їсти відразу, або покрити їх шоколадною глазур’ю.

Шоколад розтоплюємо на водяній бані (або в мікрохвильовці невеликими імпульсами). Додаємо вершкове масло і добре перемішуємо.

Готові тістечка покриваємо глазур’ю або з усіх боків, або половинки, викладаємо на пергаментний папір і прибираємо в холодильник на 30-60 хвилин до застигання глазурі.

Loading...
попередня статтяВелика сирна ВАТРУШКА з ВИШНЯМИ – неповторний смак, назавжди закохає Вас у цю смачнющу випічкуВатрушкиВишневий пиріг
наступна статтяНеймовірно красиві та смачні завиванці з начинкою від української господині: тісто м’якеньке, довго не черствіє та не кришиться