Медові коржики: дуже ароматні та смачні, всередині м’які і водночас крихкі, швидко готуються, а з’їдаються ще швидше (рецепт від української господиньки)

244

МЕДОВЕ ПЕЧИВО У мене вийшло 28 штук

Коржики дуже ароматні та смачні, всередині мʼякі та водночас крихкі. Швидко готуються , а з’їдаються ще швидше .

Інгредієнти:
Борошно-350 г( може менше піти)
Яйця-2 шт( один жовток для змащування)
Цукор -100 г
Олія-100 г
Мед-30 г( 1 ст.л повненька)

Сіль-1/3 ч.л
Розпушувач -10 г
Ванільний цукор-10 г
Цедра з великого апельсина-1/2
Прянощі-1 ч. л( суміш, або окремо які маєте)
Для змащування:

Жовток-1
Молоко-1 ст.л
Кава розчинна-0.5 ч. л( можна без)
В молоці розчинити каву, додати жовток, перемішати до однорідності
Приготування:
1.5 яйця +цукор збити легенько віночком до розчинення цукру, додати мед , ванільний цукор, сіль, олію, цедру, прянощі, поступово просіяне борошно з розпушувачем, замісити мʼяке та еластичне тісто , залишити відпочити 10 хв.( попередньо загорнути в плівку/кульочок)

Розділити на рівні частини, скатати кульки, викласти на застелене пергаментом деко, притиснути кульки стаканом/чашкою. Зверху змастити два рази , вилочкою зробити візерунок за бажанням

Випікати в розігрітій духовці до 180-15 хв, до золотистого кольору , важливо не пересушити

У мене пішло рівно 350 г, хоча можна було на 20-30 гр менше дати

Додайте спочатку 300 г борошна, а тоді поступово остальне, якщо потрібно .
Готуйте з задоволенням нехай все вдається!

Автор рецепту – прекрасна господинька Татьяна Петришина

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Loading...
попередня статтяКурячий рулет з чорносливом. Виходить такий смачний, що гості завжди просять добавки
наступна статтяТаку баночку відкриваю і всі ситі – готую найсмачніші “Баклажани з квасолею на зиму”: з таким салатом ніякого м’яса не потрібно