
Це неймовірно смачно! Я впевнена, що вам сподобається!
ІНГРЕДІЄНТИ:
-600 г печива;
-380 мл молока;
-50 г цукру;
-3 столові ложки какао-порошку;
– чайна ложка розчинної кави;
-130 г вершкового масла;
– 100 г чорного шоколаду.
Для ганаша:
-120 г чорного шоколаду;
-60 мл вершків для збитих вершків.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Розламати печиво на шматочки довжиною 1-2 см.
2. Налийте молоко в каструлю або каструлю на повільний вогонь. Додайте цукор, какао-порошок і розчинну каву. Дуже добре перемішайте, щоб не було грудочок.
3. Додайте вершкове масло і почекайте, поки половина його розтане. Потім додайте 100 г чорного шоколаду, поламаного на шматочки.
4. Отриманий склад прокип’ятити до тих пір, поки він не стане однорідним і на його поверхні не з’являться перші бульбашки.
5. Зніміть з вогню та дайте охолонути. Вилийте його до крекерів і перемішайте.
6. Зліпити ковбаски з кінцевої композиції на шматочках харчової фольги. У нас вийшло 4 штуки: на їх ширину ми додали близько 2 столових ложок складу. Я не формувала їх товстими, щоб було легше розрізати та подавати.
7. Поставте бісквітну ковбаски в холодильник на 4 години.
8. Приготуйте ганаш: нагрійте вершки майже до кипіння. Полийте його 120 г чорного шоколаду, поламаного на шматочки. Дайте їм взаємодіяти протягом 30-60 секунд, потім перемішайте до однорідності.
9. Перекладіть ганаш в кондитерський мішок.
10. Дістаньте бісквітні салямі з холодильника і зніміть з їх поверхні харчову плівку. Помістіть їх на решітку.
11. Нанесіть на їх поверхню ганаш у вигляді зигзагів або хаотичних ліній.
12. Ставимо в холодильник на 1,5 години, поки ганаш не застигне.
13. Наріжте бісквітну ковбасу.
14. Подавайте з великим задоволенням!
Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!